Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek lub możliwości zmiany ustawiń Ciasteczek w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Morze wokół egzotycznej wyspy
Zdjęcie kanionu zrobione podczas wyprawy
Ogon wieloryba widzianego podczas wycieczki
Posągi zarejestrowane na wyprawie do IndiiDodaj swój adres do newslettera

Wycieczki i wyprawy do Afryki

Wycieczka do Afryki to niespełnione marzeniu wielu zapalonych podróżników. Afryka jest kontynentem pełnym kontrastów, niejednolitym i niezwykle ciekawym. Nic więc dziwnego, iż wycieczki do Afryki są w ostatnim czasie tak popularne wśród Europejczyków, w tym coraz bardziej naszych rodaków.

Aby wyprawa do Afryki była prawdziwą przyjemnością, zachęcamy do skorzystania z oferty Adventure Club, którego misją jest dzielenie się pasją podróżowania.

Warto zdać sobie sprawę, iż wycieczka do Afryki to dużo więcej niż tylko podróżowanie. Właściwie zorganizowana wyprawa pozwoli odkryć świat inny od tego, do którego przywykliśmy na co dzień. Wyjątkowe doświadczenia, zgłębianie kultury i życia codziennego mieszkańców kontynentu, będzie towarzyszyć Państwu jeszcze na długo po powrocie do domu - na zdjęciach, w zakupionych pamiątkach, a przede wszystkim we wspomnieniach.

Proponujemy Państwu wycieczki do Afryki o bardzo zróżnicowanym planie. W ofercie znajdują się wyprawy dedykowane młodszym, jak i starszym uczestnikom.

Doskonała organizacja, jaką wyróżnia się każda organizowana przez nas wyprawa do Afryki (niezależnie od miejsca docelowego) i bezpieczeństwo, to tylko niektóre z zalet docenianych przez naszych uczestników.

ALGIERIA - Ojczyzna Tuaregów

.

tagi
kraj
Algieria
miesiac
kwiecień
ETIOPIA – DANAKIL, POŁUDNIE + GÓRY SIEMEN, PÓŁNOC

tagi
kraj
Etiopia
miesiac
kwiecień
KAMERUN

tagi
kraj
Kamerun
miesiac
październik
MADAGASKAR - Lemury i spółka

tagi
kraj
Madagaskar
miesiac
lipiec
MALI - W krainie Dogonów

tagi
kraj
Mali
miesiac
październik
RPA - KRÓLESTWO SWAZILAND

tagi
kraj
Republika Południowej Afryki
miesiac
lipiec
SUDAN - Królestwo Czarnych Faraonów

tagi
kraj
Sudan
miesiac
kwiecień
TOGO - BENIN - FESTIWAL VOO DOO

tagi
kraj
Togo
miesiac
styczeń