Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek lub możliwości zmiany ustawiń Ciasteczek w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Morze wokół egzotycznej wyspy
Zdjęcie kanionu zrobione podczas wyprawy
Ogon wieloryba widzianego podczas wycieczki
Posągi zarejestrowane na wyprawie do IndiiDodaj swój adres do newslettera

Europa

Europa to kontynent o niezliczonych możliwościach. Odbiegając od popularnych kierunków wycieczek, Adventure Club przygotował ofertę, która pozwoli Państwu poznać te mniej znane, choć równie piękne zakątki naszego kontynentu.

Kraje Półwyspu Bałkańskiego to coraz częściej odwiedzane miejsca, nic dziwnego, bowiem poza powalającymi krajobrazami, słyną z niesamowitej kultury i bogatej historii. Antyczne miasta, przepyszna kuchnia oraz bogata fauna i flora to tylko niektóre atrakcje idące za tą fascynującą podróżą.

Równie intrygującym miejscem, do którego chcemy Państwa zabrać jest Islandia i Grenlandia. Choć kojarzą nam się tylko z zimnem to nie ma lepszego miejsca do podziwiania zorzy polarnej i długich spacerów podczas, których cały czas towarzyszą nam zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Kolejnym kierunkiem jest Rosja. Przytłaczające piękno i przepych, liczne dzieła sztuki oraz carskie pałace zobaczą państwo z nami w magicznym Sankt Petersburgu. Wybierzemy się również do niezamarzającego portu nad Zatoką Kolską – Murmańska.

Jak widać Europa wciąż ma sporo do odkrycia, dlatego warto wybrać się w tę niezwykłą podróż z Adventure Club.