Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek lub możliwości zmiany ustawiń Ciasteczek w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Morze wokół egzotycznej wyspy
Zdjęcie kanionu zrobione podczas wyprawy
Ogon wieloryba widzianego podczas wycieczki
Posągi zarejestrowane na wyprawie do IndiiDodaj swój adres do newslettera

Australia

Choć Australia i Oceania jest najmniejszym kontynentem świata to ogrom możliwości płynących z pobytu w tym fantastycznym miejscu, może nas przyprawić o zawrót głowy. To nie tylko kangury, Aborygeni i wieczne słońce – zachęcamy do odkrycia tego magicznego miejsca z Adventure Club.

Ten odległy kontynent, dla nas Europejczyków wciąż jest szczytem egzotyki. Ciężko się dziwić, Australia i Oceania zadowolą każdego podróżnika.

Nowoczesne miasta multikultorowej Australii w konfrontacji z dziką przyrodą Papui i Nowej Gwinei czy Fidżi to niezapomniane doświadczenie.

Tropikalne lasy, egzotyczne zwierzęta, miejscowa ludność to dzikość w czystej postaci, zderzenie z tym wciąż nie do końca odkrytym światem na długo zapadnie w pamięć.

Dla fanów nurkowania Wielka Rafa Koralowa u wybrzeży Australii to szczyt marzeń. Adventure Club daje Państwu niepowtarzalną szansę na naukę nurkowania wraz z możliwością monitorowania stanu koralowców, przyczyniając się do ochrony tego niezwykłego miejsca.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne wycieczki, które pozwolą odkryć Państwu ten odległy i magiczny zakątek świata, gdzie przez cały rok świeci słońce.

AUSTRALIA - Great Outback Adventure!

Jedyna taka wyprawa do Australii na polskim rynku!

tagi
kraj
Australia
miesiac
sierpień
AUSTRALIA - WSCHÓD - ZACHÓD i TASMANIA

tagi
kraj
Australia
miesiac
marzec

NOWA ZELANDIA Popular

NOWA ZELANDIA

tagi
kraj
Nowa Zelandia
miesiac
listopad