Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek lub możliwości zmiany ustawiń Ciasteczek w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Morze wokół egzotycznej wyspy
Zdjęcie kanionu zrobione podczas wyprawy
Ogon wieloryba widzianego podczas wycieczki
Posągi zarejestrowane na wyprawie do IndiiDodaj swój adres do newslettera

Organizowane przez Adventure Club wycieczki egzotyczne obejmują najodleglejsze zakątki globu ziemskiego takie jak państwa Azji, Afryki, Ameryki czy Europy. Dużą popularnością cieszą się także wyjazdy do Australii i Oceanii. Bez względu na to, czy proponowane przez nas egzotyczne wycieczki należą do kierunków popularnych, czy też mniej znanych, zawsze staramy się ukazać dane miejsce w nowym, niedostrzeganym wcześniej świetle. Wprowadzimy Państwa w niezwykły klimat, właściwy dla miejsca, do którego się wybieramy. Jesteśmy dalecy od kopiowania standardowych programów wycieczkowych. Za każdym razem organizując wycieczki egzotyczne staramy się spełnić nawet najbardziej wygórowane i niezwykłe pragnienia naszych klientów. Właśnie dlatego nasze egzotyczne wycieczki to nie tylko wakacyjne wyjazdy, ale przede wszystkim niezapomniane wrażenia i wspaniałe wspomnienia na wiele lat. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu podczas wielu podróży po świecie oraz bogatej sieci kontaktów nawiązanych z obcokrajowcami, jesteśmy w stanie przygotować plan eskapady, który zachwyci najbardziej wymagających klientów. Organizujemy wycieczki egzotyczne dla osób z pasją podchodzących do swojego życia i tego, co ma im do zaoferowania cały świat. Jeśli masz w sobie duszę podróżnika, w grupie Adventure Club poczujesz się jak w domu.

Wycieczki egzotyczne, jakie możemy Państwu zaoferować to wyprawy, które nie tylko pozwolą odkryć nieznane, ale również zainspirować się. Naszym celem jest ukazanie miejsca w jego autentycznym wymiarze oraz wydobycie całej skali emocji jaka wiąże się z danym zakątkiem świata. Atutem naszych pilotów jest bogata wiedza o kulturze, historii czy wielu aspektach życia codziennego w krajach do których chcemy Państwa zaprosić.

Wyjątkowość wycieczek egzotycznych organizowanych przez Adventure Club polega na ścisłym dopasowaniu programu do Państwa oczekiwań. Egzotyczne wycieczki mogą stać się wspomnieniem z raju wypełnionego promieniami słońca i odpoczynkiem w luksusowym hotelu, mogą zaś być poznaniem autentycznej kultury i bagażem unikalnych doświadczeń.

Egzotyczne wycieczki są zobowiązaniem do pokazania Państwu wyjątkowości danego miejsca w sposób możliwie całościowy oraz do wyeksponowania tego, co inne i egzotyczne.

Adventure Club to idealna propozycja dla osób ceniących bezpieczeństwo, profesjonalizm, a także zaangażowanie i prawdziwą pasję odkrywania świata.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia z nami niezwykłej pasji podróżowania. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia aktualności oraz kontaktu - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i opowiemy o planowanych wyprawach.